iran-rezerv.com - about - درباره ایران رزرو

درباره ایران رزرو

شركت هموار سازان فوژان سیستم به شماره ثبت 1631 فعالیت خود را در بهار 1395 و با هدف طراحی و پیاده سازی سیستم های رزرواسیون آنلاین با نام ایران رزرو آغاز نمود. فعاليت هاي اين شركت بر محورهای ذيل قرار دارد:ایران رزرو امکان خرید آنلاین بلیت با تخفیف را به صورت مطمئن، سریع و آسان، نسبت به خرید حضوری فراهم کرده است. این وب سایت به معرفی امکانات و اخبار مجموعه‌های آبی و استخرها ، هتل ها ، کنسرت ها و ... خواهد پرداخت و مصاحبه هایی را با مدیران این مجموعه ها تدارک دیده و در سایت منتشر می‌کند. همچنین با تمرکز به اخبار روز این مجموعه های نام برده شده ، علاقه مندان به این حوزه ها را از جدیدترین رویدادها مطلع می‌کند.

ثبت نظرات کاربران و برگزاری نظرسنجی‌های مختلف برای آشنایی هر چه بیشتر مدیران مجموعه‌های نامبرده شده از نیاز مراجعان یکی دیگر از خدمات این وب سایت می‌باشد. خدمات جدیدی که به سایت ایران رزرو اضافه شود، در بخش اخبار، به اطلاع بازدیدکنندگان می رسد. در صورت بروز احتمالی هرگونه مشکل، اپراتورهای ما پاسخگو خواهند بود شما می‌توانید پیام خود را در قسمت تماس با ما ثبت کنید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

در پایان از مدیران مجموعه‌های آبی و استخرها ، هتل ها ، کنسرت ها و ... که علاقمند به همکاری با ایران رزرو هستند دعوت می‌کنیم تا درخواست خود را در بخش تماس با ما، ارسال نمایند. لازم به یادآوری است به زودی اپلیکیشن موبایل ایران رزرو برای ارایه خدمات در‌دسترس قرار خواهد گرفت.

ایران رزرو بزرگ ترین و کامل ترین سیستم رزرواسیون کشور